"גן האירועים 'ירוק על המים' הפנה אותנו למעצב במבי. הגענו עם חששות גדולים שהמחיר יהיה מעבר לתקציב שלנו, אך מהר מאוד נרגענו. אהבנו את היחס של במבי, שמהרגע הראשון רצה להתאים לנו עיצוב שנאהב בתקציב סביר. לא היה שום נסיון לדחוף לנו דברים מיותרים ואף ניתנו לנו דברים מעבר. לאחר האירוע לא הפסקנו לקבל מחמאות על העיצוב העדין והמהמם.
מומלץ בחום!"
חני ומיכאל

 

 

"רציתי לכתוב אלפי ומליוני תודות על העיצוב המדהים שעשיתם בשבילי. הקשבתם לכל בקשה והייתי הכי מרוצה בעולם!

אני מסתכלת על התמונות ולא מאמינה כמה הצלחתם לקלוע לטעם שלי. אורחים שהיו בחתונה לא מפסיקים להחמיא כמה היה מיוחד. תודה, תודה תודה." נופר ותומר

 

 

"במבי היה פשוט מדהים מהרגע הראשון שישבנו עמו. הוא ישב איתנו בסבלנות אין קץ ועבר איתנו על אינספור אפשרויות ודוגמאות. יש לציין כי העיצובים של במבי חדשניים ומקוריים ולא העיצובים שחוזרים על עצמם בכל חתונה שגרתית.

ביום החתונה נדהמנו לגלות שבמבי הפתיע אותנו והוסיף ושדרג את עיצוב עם אלמנטים שלא היו בתקציב והפכו את האולם
למקום מדהים. עד עכשיו אנו ממשיכים לקבל מחמאות על העיצוב המיוחד. מומלץ בחום!" קוסטה וולדה.

 

"למעיין כרמי הגעתי אחרי שנתקלתי במקרה בדברים שהיא עיצבה לחתונה שלה, ידעתי באותם רגעים שהיא האישה המדוייקת למשימה. מעיין ובמבי היו לחלוטין מדהימים בכל שלב בשלב בתהליך, היו קשובים, עידכנו אותי לאורך כל הדרך ובתור כלה לחוצה ידעתי שאני לגמרי יכולה להיות רגועה ושאני בידיים טובות למרות שהדברים שביקשתי היו שונים. 

ביום החתונה הגעתי למקום וראיתי איך החזון שלי הפך למציאות. 

אין מספיק מילים לתאר את האכפתיות של מעיין. אני יכולה להגיד שמעיין הפכה להיות לא פחות מחברה עבורי, הדאגה שלה, המקצועיות, הגדלת הראש, היצירתיות... הכל היה פשוט מושלם." שי ואדם